Gratka dla fanów ziół!
Już w najbliższą niedzielę w Galerii Muzeum Regionalnego w Radomsku odbędzie się spotkanie "Od pola do apteczki. Rośliny uprawne i zioła w tradycji regionu radomszczańskiego". Początkowo wydarzenie miało zlokalizowane być w Zagrodzie Tatarskiej. Jednak ze względu na zapowiadane upały, zostało przeniesione do wnętrza muzeum.
Uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w produkcji maści ziołowych. Prowadzenie Jan Świącik.
Zadanie dofinansowane jest z budżetu Powiatu Radomszczańskiego.









